قوانین و مقررات

کاربر و مشتری گرامی، از اینکه  فروشگاه اینترنتی سوریکو را برای تامین کالا و خدمات مورد نیازتان انتخاب کرده‌اید، بسیار خرسندیم. مجموعه سوریکو تمام تلاش خود را به کار خواهند بست تا با ارایه خدماتی با کیفیت، تجربه‌ای متفاوت و مطلوب از یک خرید اینترنتی را برای شما رقم بزنند و احساس خوبی از یک خرید اینترنتی را در شما بوجود بیاورند.

در راستای ایجاد شفافیت در خصوص تعهدات متقابل فروشگاه اینترنتی سوریکو و کاربران، مجموعه‌ای از قوانین تدوین شده است که در ادامه به آگاهی شما می‌رسد.

  • خرید کالا از سایت فروشگاه سوریکو بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ايران صورت مي پذيرد.
  • خدمات و محتویات این سایت براى سهولت خرید  مشتریان عرضه شده است و مالكیت معنوی اطلاعات موجود در آن متعلق به این فروشگاه بوده و هرگونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی دارد.
  • اطلاعات درج شده در خصوص مشخصات فنی كالاهای ارائه شده به صورت مفید و كلي بوده و این فروشگاه به طور مداوم نسبت به بررسی و بروز رسانی اطلاعات ومحتویات آن اقدام خواهد نمود.
  • كاربران هنگام سفارش كالا ملزم می باشند اطلاعات صحیح كامل را درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و ارسال به موقع سفارش خواهد شد.
  • فروشگاه سوریکو  هیچگونه مسئولیتی در مورد کارکرد سایت که میتواند ناشى از عوامل خارج از مدیریت این سایت باشند (همانند نقص اینترنت،بانكي، مسائل مخابراتى وغیره) را نمی پذیرد.
  • کلیه ابزارهایی که در سایت فروشگاه سوریکو  با هدف ارتباط با مشتریان به کار گرفته می شود، فقط برای همین منظور طراحی شده و كاربران متعهد هستند که از این ابزارصرفا برای ارسال و دریافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با بحث سفارش كالا باشد.
  • سایر قوانین سایت شامل نحوه ثبت سفارش، رویه ارسال سفارش، شیوه پرداخت، پیگیری سفارش و رویه بازگرداندن کالا بصورت جداگانه در قسمت مربوطه توضیح داده شده است.

           

          ارتباط با فروشگاه سوریکو:

         شماره تماس:  09033594668 - 02166960096

         ایمیل : info@surico.ir

         وب سایت: www.surico.ir

بازخوردها