وبلاگ

بازدید:
از سیستمهای  رطوبت ساز گلخانه ای می توان به سیستمهای مهپاش اشاره کرد که در حقیقت در سیستم های مه پاش گرما جذب ذرات پودری آب خارج شده از نازلهای مه پاش شده و به این ترتیب با کاهش دمای محیط و افزایش رطوبت محیط مناسبی برای رشد گیاهان گلخانه ای فراهم میکند.

سیستمهای رطوبت ساز در گلخانه ها

alireza alavialireza alavi
یکشنبه 14 فروردین 1401 - 10:51
در این مقاله نکات مهمی از جمله اینکه در باغ خانگی چه چیزی باید کاشت؟ چگونه باید آبیاری کرد و مراقبتهای ویژه از باغ بررسی میکنم .

نکاتی برای باغِ خانه ی شما

شادی مدیرروستاشادی مدیرروستا
یکشنبه 2 خرداد 1400 - 17:48
با خواندن این مطلب در عرض پنج دقیقه متوجه می شویم که هوای موجود در شبکه آبیاری را چگونه تخلیه کنیم.

کنترل هوا در شبکه های آبیاری

alireza alavialireza alavi
دوشنبه 29 دی 1399 - 14:14
آیا می دانید با انتخاب تایمر آبیاری درست، میتوانید زمین را نجات دهید؟! من یک دوستدار محیط زیست هستم و پیشنهاد من به شما دوستداران محیط زیست خرید تایمر آبیاری Amico R می باشد.

چرا تایمر آبیاریAmico R را انتخاب کنیم؟

alireza alavialireza alavi
چهارشنبه 19 آذر 1399 - 16:50
دیوار سبز فضای شهری، محل کار و منزل شما را سبز، زیبا و آرامش بخش میکند. بنابراین کافی است تا با مراحل نصب دیوار سبز آشنا بشید تا این زیبایی را به دیوار و آرامش را به خودتون هدیه کنید!

مراحل نصب دیوار سبز

alireza alavialireza alavi
یکشنبه 18 آبان 1399 - 17:06
با خواندن این مقاله رویای داشتن دیوار سبز در خانه و یا محیط کار شما به حقیقت میپیوندد، ایده داشتن دیوار سبز یا باغ عمودی علاوه بر جلوه هنرمندانه و زیبا باعث سلامت و احیای محیط شده، همچنین بعضا بعنوان عایق صوتی نیز استفاده میشود.

دیوار سبز یا غیر سبز مساله این است!

alireza alavialireza alavi
سه شنبه 22 مهر 1399 - 15:16
تایمرهای آبیاری در واقع شیرهای تایمرداری است که در دو مدل تک خروجی و دو خروجی عرضه می شوند، در این مقاله با هم بررسی میکنیم که در چه محوطه هایی مجبور به استفاده از تایمر دو خروجی هستیم!

کجا تایمر آبیاری دو خروجی لازم داریم؟

alireza alavialireza alavi
سه شنبه 15 مهر 1399 - 14:21
برای انتخاب پمپ آب، ابتدا باید انواع پمپ ها را بشناسیم و سپس با توجه به نیاز پروژه نوع پمپ خود را انتخاب کنیم. در این مقاله با مقدمه ای بر انواع پمپ و عملکرد آنها، گام به گام شما را تا انتخاب پمپ مناسب همراهی خواهیم کرد.

نکات کاربردی در انتخاب پمپ آب

صدیقه امیدیصدیقه امیدی
یکشنبه 16 شهریور 1399 - 15:55
در این مقاله با هم یاد میگریم تا یک سیستم ساده مه پاش را در محیط منزل، کافی شاپ، رستوران و یا حتی در فضای باز محل کسب و کار خود نصب کنیم!

شش گام تا نصب سیستم مه پاش در منزل

alireza alavialireza alavi
شنبه 1 شهریور 1399 - 17:09
تایمرها وسیله ای جهت اتوماتیک ساختن سیستم های آبیاری خانگی و باغات کوچک می باشند که قابلیت تعریف یک یا دو برنامه آبیاری با توجه به مدل تایمر را دارند. تایمرها مستقیماً در مسیر جریان آب قرار می گیرند و باعث قطع و وصل جریان آب در زمان مورد نظر ما می شوند.

کدام تایمر آبیاری را انتخاب کنیم؟

مدیرروستامدیرروستا
یکشنبه 12 مرداد 1399 - 17:07
1 2