فیلتر


انواع پکیج آبیاری خانگی

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448

پکیج آبیاری قطره ای، شامل تمام قطعات و تجهیزاتی است که در جهت نصب سیستم آبیاری قطره ای برای گیاهان خودتان به آن ها نیاز خواهید داشت. با خرید پکیج آبیاری خانگی دیگر نیازی به تهیه هیچ وسیله ی دیگری برای راه اندازی سیستم آبیاری قطره ای ندارید. تمام قطعات درون یک بسته در کنار هم قرار گرفته اند و به وسیله راهنمای آن می توانید خودتان صفر تا صد مراحل را انجام دهید. به این ترتیب دیگر نیازی به کمک گرفتن از اجرا کنندگان و پرداخت هزینه اضافی نیست. این بسته های در انواع مختلف طراحی شده اند تا مصرف کننده با توجه به نیاز شخصی خودش بسته مورد نظرش را تهیه کند.

انواع پکیج آبیاری قطره ای

پکیج ها با توجه به اینکه چه تعداد گیاه را می تواند به سیستم آبیاری قطره ای مجهز کند به دسته های مختلفی تقسیم بندی می شوند. همچنین برخی از پکیج ها دارای تایمر آبیاری هوشمند هستند و برخی دیگر تایمر آبیاری هوشمند ندارند. بنابراین در ادامه به معرفی محتوای قرار گرفته در داخل هر کدام از پکیج های آبیاری خواهیم پرداخت.

  • پکیج ساده آبیاری قطره ای مدل IK10: پکیج آبیاری قطره ای خانگی ساده مدل IK10 که توسط شرکت رین پوینت (Rain Point) طراحی و تولید شده است، مناسب فضای های کوچک خانگی و برای آبیاری 10 گیاه یا گلدان مناسب است. با استفاده از این پکیج شما دیگر نیاز به خرید هیچ وسیله ی دیگری ندارید. هر آنچه برای راه اندازی سیستم آبیاری کوچک نیاز دارید در این بسته قرار گرفته است. قطعات و اتصالات موجود در پکیج را می توانید درست مانند قطعات پازل کنار هم قرار دهید تا سیستم آبیاری خانگی شما تکمیل شود. قطعات موجود در این پکیج در جدول عنوان شده است.
قطره چکان دبی ثابت 10 عدد
لوله اسپاگتی 15 متر
اتصال 3/4 اینچ به لوله اسپاگتی 1 عدد
سه راه اسپاگتی 10 عدد
اتصال سریع کوپلینگ اسپاگتی 1 عدد
زانو اسپاگتی 2 عدد
سرشلنگی 1 عدد
رابط لوله اسپاگتی 1 عدد
میخ نگهدارنده 10 عدد

پکیج آبیاری قطره ای خانگی

  • پکیج نیمه حرفه ای آبیاری قطره ای مدل IK30: پکیج آبیاری قطره ای مدل IK30 به گونه ای طراحی شده است که تمام نیاز های شما برای آبیاری حداقل 30 گیاه یا گلدان را برطرف می کند. به کمک این پکیج آبیاری می توان بدون نیاز به خرید هیچگونه تجهیزات دیگر باغچه خانه تان را به سیستم آبیاری قطره ای مجهز کنید. نکته قابل توجه در مورد پکیج IK30 این است که علاوه بر 20 عدد قطره چکان، از 10 عدد نازل میست برخوردارند. نازل میست این قابلیت را دارد تا آب را تا شعاعی بین 50 تا 100 سانتی متر اسپری کند. تجهیزات موجود در این پکیج در جدول زیر ذکر شده اند:
قطره چکان تنظیم شونده 10 عدد
قطره چکان دبی ثابت 10 عدد
نازل میست (اسپری) 10 عدد
لوله اسپاگتی 15 متر
اتصال 3/4 اینچ به اسپاگتی 1 عدد
پایه نگهدارنده 20 عدد
سه راه اسپاگتی 30 عدد
رابط اسپاگتی 10 عدد

پکیج آبیاری خانگی

  • پکیج حرفه ای آبیاری قطره ای مدل IK30V: بزرگترین مزیت پکیج آبیاری IK30V به نسبت مدل های قبلی این است که در داخل بسته یک عدد تایمر آبیاری مدل رین پوینت (Rain Point) قرار گرفته است. به کمک تایمر آبیاری، علاوه بر اینکه می توانید گیاهان خودتان را به سیستم آبیاری مجهیز کنید، این قابلیت را دارید تا آبیاری گیاهان را زمان بندی کنید. به این ترتیب می توانید مشخص کنید که گیاهان تان چه وقت و به چه مدت آبیاری شوند. این تایمر به کمک باتری راه اندازی می شود و زمان بندی تنها با چند کلیک ساده صورت می گیرد. تجهیزات موجود در پکیج آبیاری قطره ای IK30V به شرح زیر است:
تایمر آبیاری قطره ای رین پوینت (Rain Point) 1 عدد
قطره چکان تنظیم شونده 10 عدد
قطره چکان دبی ثابت 10 عدد
نازل میست (اسپری) 10 عدد
لوله اسپاگتی 15 متر
اتصال 3/4 اینچ به اسپاگتی 1 عدد
پایه نگهدارنده 20 عدد
سه راه اسپاگتی 30 عدد
رابط اسپاگتی 10 عدد

 پکیج آبیاری قطره ای خانگی

تایمر آبیاری موجود در پک آبیاری قطره ای

تایمر آبیاری قطره ای قرار گرفته در پکیج حرفه ای مدل IK30V با 3 عدد باتری نیم قلم راه اندازی می شود. راهنمای نصب و تنظیم قرار گرفته در بسته به شما کمک می کند تا تایمر را به خوبی و متناسب با نیاز خودتان تنظیم کنید. با یکبار قرار دادن باتری درون دستگاه می توانید به مدت تقریبی یکسال از آن استفاده کنید. بعد از تمام شدن شارژ باتری ها، چراغ قرمز هشدار اتمام شارژ باتری روشن می شود. در این هنگام تایمر بصورت خودکار، شیر را می بندد و برنامه آبیاری را متوقف می کند تا باعث هدر رفت آب نشود. مشخصات و قابلیت های تایمر آبیاری رین پوینت (Rain Point) در جدول زیر بصورت جزئی عنوان شده است:

فواصل آبیاری از 1 ساعت یکبار تا هفته ای یکبار
مدت آبیاری از 1 قیقه تا 55 دقیقه
فشار قابل تحمل 8 بار
دمای کارکرد از 3- تا 55 درجه سانتی گراد
قابلیت ضد آب IP54
بیشترین دبی خروجی 35 لیتر در دقیقه
باتری 3 عدد باتری نیم قلم
طول عمر باتری حدود یکسال

 تایمر آبیاری رین پوینت

نحوه نصب پکیج آبیاری قطره ای

نحوه نصب پکیج های آبیاری بسیار ساده است. شما به راحتی و بدون نیاز به داشتن اطلاعات زیاد در مورد سیستم آبیاری قطره ای می توانید به کمک راهنمایی های تصویری و متنی موجود در بسته بندی پکیج آبیاری قطره ای را نصب کنید. برای نصب پکیج آبیاری نیازی به هیچ تجهیزات و ابزار دیگری نخواهید داشت و تمام لوازم مورد نیاز شما داخل بسته بندی قرار گرفته است. این پکیج ها به پمپ احتیاجی ندارند و فشار آب شهری قابل استفاده هستند. با توجه به اتصالاتی که درون بسته بندی پکیج آبیاری قرار گرفته است شما می توانید سیستم آبیاری را به شیر حیاطی معمولی، شیر پیسوار یا هر شیر دیگری متصل کنید.

پکیج آبیاری خانگی برای چه جایی مناسب است؟

پکیج آبیاری خانگی برای فضا های کوچک خانگی طراحی و تولید شده است. برای آبیاری تراس، حیاط، باغچه، گیاهان قرار گرفته در داخل نورگیر یا حیاط خلوت، گلدان های خانگی داخل خانه یا لبه پنجره و غیره مناسب است. در صورتی که به سفر می روید نگران خشک شدن گل های آپارتمانی تان هستید، پکیج آبیاری خانگی می تواند گزینه خوبی برای شما باشد. یا اگر از آن دسته افراد هستید که آبیاری گیاهان و گلدان ها را فراموش می کنند، استفاده از یک پکیج آبیاری هوشمند می تواند بهترین انتخاب برای شما باشد.

پکیج آبیاری قطره ای به همراه تایمر

مزیت های پکیج آبیاری قطره ای

  1. کامل و بدون نیاز به خرید تجهیزات دیگر: تمامی تجهیزات مورد برای راه اندازی یک سیستم آبیاری درون پک آبیاری قرار گرفته است و نیاز به خرید هیچ وسیله دیگری نیست.
  2. قابلیت نصب آسان بدون نیاز به داشتن دانش فنی: پکیج آبیاری برای استفاده آسان طراحی شده است و نیازی به داشتن هیچ داشتن فنی ندارد. همچنین برای استفاده آسان تمام مراحل بصورت تصویری و متنی توضیح داده شده است.
  3. قطعات با کیفیت: دارای قطعات با کیفیت و تولید شده توسط رین پوینت (Rain Point)
  4. صرفه جویی در زمان و وقت: فقط با یکبار نصب کردن پک آبیاری برای همیشه خیال تان از آبیاری گیاهان تان راحت خواهد بود. همچنین به جای وقت گذاشتن برای پیدا کردن قطعات مورد نیاز برای آبیاری، تمام قطعات در یک پکیج کامل جمع آوری شده اند.
  5. صرفه جویی در مصرف آب: با استفاده از آبیاری قطره ای مقدار آب مصرف شده برای آبیاری گیاهان تان را به حداقل برسانید و در مصرف آب صرفه جویی کنید.
  6. افزایش شادابی و طراوت گیاهان و گلدان ها:با آبیاری زمان بندی شده و منظم و به افزایش شادابی و طراوت گیاهان تان کمک کنید.