فروش ویژه تایمر آبیاری Amico R

                         تخفیف ویژه تایمر آبیاری آمیکو آر

تایمر Amico R مدل پیش رفته و ارتقاء یافته تایمر آبیاری (شیر تایمرداری) Amico میباشد که نیاز به تعویض باتری ندارد و عملکرد آن توسط یک باتری لیتیوم قابل شارژ می باشد، این تایمر به کمک کابل USB نصب شده روی دستگاه با انواع دستگاهها از جمله گوشی موبایل و پاور بانک و شارژر و ... قابل شارژ است. بدنه این تایمر از جنس پلاستیک فشرده شده و ABS است. و رزوه گالوانیزه این دستگاه باعث مقاومت بیشتر در برابر خوردگی می شود.

در کل این سری از تایمرهای آبیاری کمپانی Rain (رین) ایتالیا نسبت به سری Amico، مقاوم تر و دارای طول عمر بیشتری می باشد، علاوه برا این تایمر آبیاری Amico R نسبت به تایمر های آبیاری دیگر این کمپانی کاربرد راحتتری داشته و تنظیم برنامه آن بسیار ساده و با چرخش یک دکمه امکان پذیر می باشد. درضمن این تایمرآبیاری بهترین گزینه برای دوستداران محیط زیست است چون نیاز به تعویض باتری نداشته بنابراین زباله زیست محیطی تولید نمیکند.

تمام این نکات مثبت در این تایمر باعث شده که هزینه خرید اولیه این تایمر نسبت به تایمر های سری دیگر کمپانی رین ایتالیا بیشتر شده باشد. اما ما برای کمک به ارائه بهترین و با کیفیت ترین محصول به خریداران گرامی و در جهت حمایت از محیط زیست برای شما مشتریان محترم پیشنهاد ویژه ای (تخفیف بالا) برای خرید تایمر آبیاری Amico R  و Amico R2 داریم.که با ثبت سفارش در سبد خرید شما اعمال میشود. این فرصت تا پایان دی ماه 1399 ادامه خواهد داشت. اگر شما هم از دوستداران محیط زیست هستید یا دغدغه خرید با کیفیت ترین تایمر آبیاری را دارید، این فرصت طلایی را از دست ندهید.

در نظر داشته باشید با خرید تایمر آبیاری Amico R از این سایت شما ضمانت بازگشت 7 الی 10 روزه و مشاوره رایگان کارشناسان فنی ما را به همراه دارید.

لینک خرید تایمر آبیاری Amico R

لینک خرید تایمر آبیاری دو خروجی Amico R2

فیلم آموزشی نصب و تنظیم برنامه تایمر آبیاری


 

نظرات